Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Domácí kina >

BOSE CineMate 120

BOSE CineMate 120

Cena produktu BOSE CineMate 120 není známa.

 

Popis produktu BOSE CineMate 120: BOSE CineMate 120 Home Cinema System Místnost plná zvuku pouze s jedním reproduktorem Obohaťte svůj svět zábavy s ohromujícím zvukem a staňte se součástí filmových akcí, nechte se vnést do s... > více informací


BOSE CineMate 120 - popis

nahoru

BOSE CineMate 120 Home Cinema System

Místnost plná zvuku pouze s jedním reproduktorem

Obohaťte svůj svět zábavy s ohromujícím zvukem a staňte se součástí filmových akcí, nechte se vnést do světa her nebo si jen užívejte Vaše oblíbené pořady. Elegantní systém CineMate 120 měří méně než půl metru. Soundbar v tenkém rámečku je ideálním řešením pro slušný výkon v tak malém provedení. Výkon je podpořen bezdrátovým basovým modulem Acoustimass s hlubokými a silnými basy. Ke zdrojové základně může být navíc připojeno hned několik koncových zařízení, které můžete ovládat pouze jedním univerzálním ovladačem.

Silný zvuk CineMate Soundbar Speaker (43 cm) podpořen technologií TrueSpace
Bezdrátový basový reproduktor Acoustimass, který může být ukryt v místnosti
Malá zdrojová základna se čtyřmi HDMI vstupy a informačním displejem
Možnost rozšíření o SoundTouch adaptér a streamování hudby pomocí domácí Wi-Fi sítě (adaptér se prodává samostatně)
Univerzální dálkový ovladač pro systém a ovládání dalších připojených komponentů

Překvapivý zvuk z tak malého Soundbaru

Soundbar reproduktor, který je z poloviny tak velký jako jeho kolega CineMate 130, Vás překvapí kvalitou zvuku. Uvnitř Soundbaru najdete pět přesně uspořádaných driverů, podpořených technologií TruSpace. Ve spojení se silnými basy modulu Acoustimass je vytvořen impozantní zvuk, který zaplní celou místnost čistým a jasným zvukem. A to vše bez reproduktorů umístěných na druhé straně místnosti.

Pozoruhodný výkon basů

Vše doplňuje basový modul Acoustimas s bezdrátovým připojením. Dosah signálu je téměř devět metrů a tak může být umístěn prakticky kdekoliv v místnosti v blízkosti elektrické zásuvky. I přesto, že bude skrytý a téměř neviditelný v místnosti, jeho výkon a basy budete stále cítit.

Zvuk, který se přizpůsobí

Dřevěné podlahy, měkké koberce a ojedinělé rozměry místnosti. Všechny tyto aspekty mohou mít vliv na šíření a vnímání zvuku. Pro tyto účely je vyvinut kalibrační technologie ADAPTiQ. Technologie ADAPTiQ (audio calibration system) analyzuje velikost, tvar a odrazy zvuků ve vašem pokoji a perfektně ho přizpůsobí optimálnímu, zvukovému výkonu.

Streamování hudby se SoundTouch

Dalším skvělým prvkem, který může nabídnout CineMate 130 je možnost rozšíření o SoundTouch adaptér.

Volně stažitelná aplikace SoundTouch umožňuje zcela nové možnosti v rámci sdílení vaší oblíbené hudby, nebo rádia a ovládání samotného zařízení díky domácí síti Wi-Fi z vašeho chytrého telefonu, tabletu nebo počítače. Je to jednodušší, než si umíte představit.

V rámci SoundTouch aplikace lze stremovat vaše oblíbené internetová rádia nebo hudební služby jako je Deezer, Pandora, Spotify nebo iHeart radio.

Parametry a specifikace:

Barva

Černá

Rozměry

Reproduktory: 8,6 x 43,1 x 3,1 cm (V x Š x H)
Acoustimass modul: 37,50 x 19,7 x 28,4 cm (V x Š x H)

Hmotnost

Reproduktor: 2,25 kg
Acoustimass modul: 6,3 kg

Obsah balení 1 x Soundbar 1 x Acoustimass modul 1 x zdrojová základna

Univerzální dálkové ovládání 2 x optický digitální kabel

Koaxiální digitální kabel

ADAPTiQ audio kalibrační headset 2 x AA baterie

Výrobce Bose
WiFi Ano
Počet kanálů
Informace o parametru Počet kanálů
3.1

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BOSE CineMate 120 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo Projektory - příslušenství, 3D brýle, Multimediální centra.