Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Domácí kina >

Bose Cinemate 15

Bose Cinemate 15

Cena produktu Bose Cinemate 15 není známa.

 

Popis produktu Bose Cinemate 15: ​Soundbar s basovým modulem Acoustimass nabídne atraktivní zvuk díky digitálnímu zpracování signálu. Ideální řešení při nedostatku místa jde o kompaktní reproduktor doplněný basovým modulem. Systé... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Bose Cinemate 15 - popis

nahoru

​Soundbar s basovým modulem Acoustimass nabídne atraktivní zvuk díky digitálnímu zpracování signálu. Ideální řešení při nedostatku místa jde o kompaktní reproduktor doplněný basovým modulem. Systém nabízí kvalitní zvuk s dostatkem basů, další výhodou je dodávaný univerzální dálkový ovladač.
​Hlavní přednosti:
- Čistý a přirozený zvukový přednes
- Hluboké basy díky basovému modulu Acoustimass
- Kompaktní Soundbar reproduktor, který se vejde před libovolnou televizi
- Široká konektivita možnost připojení přes analog, optiku nebo koaxiální vstup
- Univerzální dálkové ovládání, díky kterému budete moci ovládat TV a další zařízeníDnešní ploché televizory nenabízí dostatečně kvalitní zvukový přednes, proto Bose přišlo s řešením systém Cinamate 15, který i přes své malé rozměry se může pochlubit kvalitním provedením a reprodukcí zvuku o, které se vám z vaší ploché televize ani nezdálo. Malý Soundbar s prostorovým zvukem Cinemate vám zprostředkuje zvuk domácího kina a výsledek daleko přesáhne vaše očekávání, které byste čekali spíše od systému s více reproduktory. To vše díky unikátní technologií Bose Truespace, která umožňuje efektivní zážitek při sledování vašich oblíbených filmů. I přesto, že zvuk vychází pouze z jednoho reproduktoru, tak ho vnímáte, že přichází z různých částí místnosti a tím umocňuje jeho prostorovost i realistickou zábavu. Výsledkem je stejný zážitek, který získáte v kině. Vše je doplněno o výkonný basový modul Acoustimass, který doplňuje prostorový vjem a hluboké basy. Umístění systému je velmi jednoduché stačí ho dát co nejblíže vaši ploché televizi, basový modul umístníte kdekoliv v místnosti v dosahu el. Zásuvky. K Cinemate 15 můžete připojit nejrůznější zařízení buď to analogově nebo digitálním propojením díky optickým nebo koaxiálním vstupům. Pro vaše pohodlí je Cinemate 15 vybaven programovatelným dálkovým ovládáním díky kterému budete moci ovládat vaši televize a další zařízení.Univerzální dálkové ovládání
Vadí vám množství dálkových ovladačů na vašem stolku v obývacím pokoji. K Solo 15 je dodávaný univerzální dálkový ovladač díky kterému můžete ovládat více zařízení ve vaší domácnosti. Vše po té můžete elegantně ovládat pouze přes jeden dálkový ovladač.

Výrobce Bose

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bose Cinemate 15 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo 3D brýle, Multimediální centra, Satelity a DVB-T.