Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Domácí kina >

Bose Lifestyle SoundTouch 235

Bose Lifestyle SoundTouch 235

Cena produktu Bose Lifestyle SoundTouch 235 není známa.

 

Popis produktu Bose Lifestyle SoundTouch 235: Digitální model 2.1 systému Bose je jedinečnou kombinací designu a mimořádného filmového zážitku. Systém je osazený dvěma kompaktními reproduktory Gemstone s technologií TrueSpace . Systém obsahuj... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Bose Lifestyle SoundTouch 235 - popis

nahoru

Digitální model 2.1 systému Bose je jedinečnou kombinací designu a mimořádného filmového zážitku. Systém je osazený dvěma kompaktními reproduktory Gemstone s technologií TrueSpace . Systém obsahuje modul SoundTouch díky kterému nabídne další hudební zážitky. Poslech internetových rádií, streaming hudby, Spotify, Deezer, Bluetooth. Je určen pro náročné posluchače hudby a filmů, kteří ocení kvalitu zpracování, výbavu a především výborný zvuk, který je znakem této značky.Hlavní přednosti:
- Premium Digital 2.1 Surround Sound zvuk
- Kompaktní reproduktory Gemstone s technologií TrueSpace
- Široká konektivita a možnosti připojení až šesti HD zařízení
- Jednoduchý průvodce nastavení díky funkci Unify
- Automatická kalibrace ADAPTiQ
- Čtyři HDMI vstupy full HD 1080p z podporou 3D a možností upscalingu
- Vestavěný AM/FM tuner s RDS
- Možnost připojení dockovací stanice pro iPod
- Modul SoundTouch umožňující bezdrátový streaming hudby prostřednictvím Wi-Fi sítě
- Možnost poslechu tisíců internetových stanic z celého světa
- Poslech Spotify, Deezer
- Bluetooth technologie pro bezdrátový přenos hudby z telefonu nebo tabletu

Bose Lifestyle SoundTouch 235 je nejlepší 2.1 systém, hledáte ohromující zvuk jen ze dvěma reproduktory jste na správné adrese. Dva reproduktory Gemstone s patentovanou technologií True Space dokáží naplnit celou poslechovou místnost živým přednesem, zvukové efekty vás doslova obklopí. Nové kompaktní reproduktory Gemstone přináší špičkový prostorový zvuk díky patentované technologie TrueSpace která vytváří dokonalý efekt prostorového zvuku vycházejícího pouze ze dvou reproduktorů a jednoho Acoustimass basového modulu místo použití pěti samostatných reproduktorů. Vše je doplněné o basový modul, který využívá firemní technologií Hideway Acoustimass zajišťující reprodukci nejnižších kmitočtů bez slyšitelného zkreslení. Výsledný zvukový projev je téměř srovnatelný, reprobedny tedy zvládnou přehrávání prostorového zvuku 5.1 a tím zvýší kvalitu při poslechu vaší oblíbené hudby, sledování filmů vás vtáhne přímo do dění na obrazovce. Basový modul může být schovaný ve vašem poslechovém prostoru tak že nebude vidět i přes to budete mít pocit, že zvuk vychází pouze z malých reproduktorů umístněný v prostoru. Kompaktní rozměry reproduktorů umožňují maximální sladění designu s vaším interiérem. Reproduktorů Gemstone jsou osazené magnety ze slitiny vzácného neodymu a bórové oceli, jejich energie je 10 x vyšší energie v porovnání s jinými magnety. Toto je zárukou vysokého výstupního výkonu i z velmi malého měniče. Reproduktory jsou magneticky odstíněné, což umožňuje jejich umístění v blízkosti televizoru bez viditelného narušení obrazu.Instalací celého systému vás provede revoluční systém Unify který vám usnadní celý proces nastavení od zapojení všech konektorů, které si automaticky identifikuje až po vlastní automatickou kalibraci daného prostoru. Systém umožňuje připojit, až šest HD zařízení ve výbavě jsou čtyři HDMI vstupy, nemůžou chybět digitální audio vstupy, analogové vstupy najdete zde i vestavěný AM/FM tuner s RDS. Bose Lifestyle nabízí plnou podporu Full HD 1080p z možností upscalingu, kompatibilitu 3D rozlišení která umožňuje automatické přehrávání 3D videa, pokud je připojen do správných vstupů podmínkou je samozřejmě připojení 3D televizoru. Systém je vybavený technologií Videostage 5 poskytují prostorový zvuk prakticky z jakéhokoliv zdroje signálu, jako jsou DVD disky případně i starší oblíbené televizní pořady a filmy. Dodávané programovatelné dálkové ovládání umožňuje programování díky kterému budete moci ovládat další vaše nainstalované zařízení jedním dálkovým ovladačem. Váš Lifestyle dokáže během instalace identifikovat téměř každé připojené zařízení a automaticky naprogramovat dálkový ovladač Bose, takže můžete ovládat všechny komponenty jedním dálkovým ovladačem. Kromě toho se na displeji zobrazí i informace o ovládaném zařízení.
Systém umožňuje streamování hudby díky modulu SoundTouch Wifi který nabídne bezdrátové přehrávání vaší oblíbené hudby z tabletu, smart telefonu nebo počítače. To vše díky vaší domácí Wi-Fi síti.Systém je osazený firemní automatickou kalibrací ADAPTiQ jedná se o kalibrační systém, který analyzuje velikost, tvar a odrazy zvuků ve vašem pokoji. Vše během okamžiku automaticky proměří a nastaví vestavěný signálový procesor tak aby optimalizoval všechny akustické nedostatky daného prostoru. Výsledný zvuk je po té reprodukován z maximální přesností a prostorovostí - budete nadšeni z výsledného projevu, který vás doslova uchvátí.
SoundTouch technologie – umožňuje bezdrátové připojení prostřednictvím Wi-Fi sítě
Modul SoundTouch Wifi nabízí bezdrátový streaming pro přehrávání vaší oblíbené hudby z tabletu, smart telefonu nebo počítače a to vše díky domácí Wi-Fi síti. Nově můžete využít služeb Spotify a Deezer. SoundTouch Wifi je možné pohodlně ovládat přes SmartTouch aplikací, která je dostupná jak pro zařízení IOS tak Android díky které můžete poslouchat tisíce internetových stanic z celého světa. Můžete si jednoduše nastavit v systému až šest různých předvoleb s vaší oblíbenou hudbou. Jedním stisknutím tlačítka může být vaše oblíbená hudba okamžitě přístupná a lze ji libovolně měnit přímo v systému nebo ovládat více SoundTouch systémů po celém domě. To umožňuje aplikace multiroom systému, díky které můžete přehrávat stejnou hudbu všude, nebo poslouchat různou hudbu v různých místnostech případně i venku na zahradě nebo u bazénů.

Snadné ovládání pomocí smartphonu nebo tabletu
Aplikace SmartTouch v plné české lokalizaci byla navržena speciálně pro tablety, kde se na jejich velké obrazovce zobrazí všechny údaje daleko přehledněji a tím se stává jejich ovládání i uživatelsky jednodušší a příjemnější. Zobrazený obsah reaguje na otočení tabletu, díky širokému displeji umožňuje aplikace zobrazit ve dvou sloupcích dvojnásobné množství informací a umožňuje jednoduše volit různé provozní režimy, přehrávání skladeb atd. Technologie SmartTouche umožňuje zapínání/vypínání, nastavení hlasitosti, vstupů, ovládání streamovaného obsahu, přepínání internetových rádií atd.

Výrobce Bose
WiFi Ano
Počet kanálů
Informace o parametru Počet kanálů
2.1
DVD přehrávač
Informace o parametru DVD přehrávač
Ano
3D
Informace o parametru 3D
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bose Lifestyle SoundTouch 235 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo 3D brýle, Multimediální centra, Satelity a DVB-T.