Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Domácí kina >

BOSE SoundTouch 130

BOSE SoundTouch 130

Cena produktu BOSE SoundTouch 130 není známa.

 

Popis produktu BOSE SoundTouch 130: Nejlepší SoundTouch Soundbar 1.1 systém domácí zábavy je jedinečnou kombinací designu a bohatého prostorového zvuku z jediného reproduktoru a bezdrátového basového modulu Acoustimass. Po doplnění ... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

BOSE SoundTouch 130 - popis

nahoru

Nejlepší SoundTouch Soundbar 1.1 systém domácí zábavy je jedinečnou kombinací designu a bohatého prostorového zvuku z jediného reproduktoru a bezdrátového basového modulu Acoustimass. Po doplnění systému o modul SoundTouch je možné rozšíření o další hudební zážitky mezi které patří poslech internetových rádií, streaming hudby, Spotify, Deezer, Bluetooth.
 

Hlavní přednosti:

- Soundbar 1.1 Surround Sound zvuk

- Bezdrátový basový modul Acoustimass

- Široká konektivita a možnosti připojení až čtyř HD zařízení

- Automatická kalibrace ADAPTiQ

- Čtyři HDMI vstupy full HD 1080p z podporou 3D a 4K rozlišení

- Technologie FlexMount zajišťující kvalitní zvuk bez ohledu na umístnění reproduktoru

- po doplnění SoundTouch umožňující bezdrátový streaming hudby prostřednictvím Wi-Fi sítě

- Možnost poslechu tisíců internetových stanic z celého světa

- Poslech Spotify, Deezer

- Bluetooth technologie pro bezdrátový přenos hudby z telefonu nebo tabletu

Systém domácího kina Bose SoundTouch 130 je zcela nový systém ozvučení 1.1 s moderním designem, jednoduchým nastavením a uživatelsky přívětivým používáním. Systém vám nabídne přirozený prostorový zvukový projev, který vás během chvilky vtáhne přímo do děje na obrazovce. Instalace celého systému vám zabere pouze pár minut, k systému je možné připojit až čtyři HD zařízení, ve výbavě jsou čtyři HDMI vstupy, nemůžou chybět digitální audio vstupy a analogový vstup. CineMate 220 nabízí plnou podporu Full HD 1080p, kompatibilitu 3D rozlišení která umožňuje automatické přehrávání 3D videa, pokud je připojen do správných vstupů podmínkou je samozřejmě připojení 3D televizoru. Dodávané programovatelné dálkové ovládání umožňuje ovládat další zařízení.

Bose SoundTouch 130 je elegantní systém složený s Soundbar reproduktoru který dokáže naplnit vaši poslechovou místnost plným a dynamickým zvukem to vše díky vestavěné technologií PhaseGuide. Soundbar je doplněný o bezdrátový basový modul Acoustimass zajišťující nezkreslený přednes basových kmitočtů. Díky tomu hudba zní plnými a hlubokými basy při libovolné úrovni hlasitosti a mluvené slovo působí vždy přirozeným dojmem. Basový modul může být schovaný ve vašem poslechovém prostoru tak že nebude vidět i přes to budete mít pocit, že zvuk vychází pouze z jednoho centrálního reproduktoru. Soundbar reproduktor supluje zvuk domácího kina a výsledek daleko přesáhne vaše očekávání, které byste čekali spíše od systému s více reproduktory. I přesto, že zvuk vychází pouze z jednoho místa, tak ho slyšíte přicházet z různých částí místností tím je umocněna celková prostorovost téměř na realistický přednes. Výsledkem je obdobný jako v klasickém kinosále.

Nejvyšší flexibilita díky unikátní technologii Flexmount , můžete si vybrat, zda váš SoundBar systém umístíte na skříňku nebo ho připevníte na zeď. Systém automaticky nastaví zvuk pro optimální poslech. Tato inovace otevírá více možností pro využití v jakémkoliv interiéru. Štíhlý design reproduktoru přináší vynikající zvuk a ve spojení z basového modulu Acoustimass  udělá z vašeho pokoj zvukové jeviště. Patentovaná technologie Phase Guide a TrueSpace vám nabídne zvukový zážitek, který dalece přesahuje velikost reproduktoru. Zažijete opravdu realistický přednes plný nejrůznějších zvukových detailů, které budou přicházet ze všech stran - to vše s jediným viditelným reproduktorem, který umístíte poblíž vaší TV.

Systém je osazený firemní automatickou kalibrací ADAPTiQ jedná se o kalibrační systém, který analyzuje velikost, tvar a odrazy zvuků ve vašem pokoji. Vše během okamžiku automaticky proměří a nastaví vestavěný signálový procesor tak aby optimalizoval všechny akustické nedostatky daného prostoru. Výsledný zvuk je po té reprodukován z maximální přesností a prostorovostí - budete nadšeni z výsledného projevu, který vás doslova uchvátí.

SoundTouch technologie – umožňuje bezdrátové připojení prostřednictvím Wi-Fi sítě

Po doplnění modulem SoundTouch Wifi vám nabídne bezdrátový streaming pro přehrávání vaší oblíbené hudby z tabletu, smart telefonu nebo počítače a to vše díky domácí Wi-Fi síti. SoundTouch Wifi je možné pohodlně ovládat přes SmartTouch aplikací, která je dostupná jak pro zařízení IOS tak Android díky které můžete poslouchat tisíce internetových stanic z celého světa. Nově můžete využít služeb Spotify a Deezer. Můžete si jednoduše nastavit v systému až šest různých předvoleb s vaší oblíbenou hudbou.  Jedním stisknutím tlačítka může být vaše oblíbená hudba okamžitě přístupná a lze ji libovolně měnit přímo v systému nebo ovládat více SoundTouch systémů po celém domě. To umožňuje aplikace multiroom systému, díky které můžete přehrávat stejnou hudbu všude, nebo poslouchat různou hudbu v různých místnostech případně i venku na zahradě nebo u bazénů.

Snadné ovládání pomocí smartphonu nebo tabletu

Aplikace SmartTouch v plné české lokalizaci byla navržena speciálně pro tablety, kde se na jejich velké obrazovce zobrazí všechny údaje daleko přehledněji a tím se stává jejich ovládání i uživatelsky jednodušší a příjemnější.  Zobrazený obsah reaguje na otočení tabletu, díky širokému displeji umožňuje aplikace zobrazit ve dvou sloupcích dvojnásobné množství informací a umožňuje jednoduše volit různé provozní režimy, přehrávání skladeb atd. Technologie SmartTouche umožňuje zapínání/vypínání, nastavení hlasitosti, ovládání streamovaného obsahu, přepínání internetových rádií atd. 

Výrobce Bose
WiFi Ano
3D
Informace o parametru 3D
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BOSE SoundTouch 130 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo 3D brýle, Multimediální centra, Satelity a DVB-T.