Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Domácí kina >

Bose SoundTouch 520

Bose SoundTouch 520

Cena produktu Bose SoundTouch 520 není známa.

 

Popis produktu Bose SoundTouch 520: Nový systém digitálního domácího kina Bose ze zvukem 5.1 včetně bezdrátového basového modulu Acoustimass. Systém je osazený pěti kompaktními téměř reproduktory Direct/Reflecting II. Systém je dopl... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Bose SoundTouch 520 - popis

nahoru

Nový systém digitálního domácího kina Bose ze zvukem 5.1 včetně bezdrátového basového modulu Acoustimass. Systém je osazený pěti kompaktními téměř reproduktory Direct/Reflecting II. Systém je doplněný o modul SoundTouch který rozšíří vaše další hudební zážitky mezi které patří poslech internetových rádií, streaming hudby, Spotify, Deezer, Bluetooth.
​Hlavní přednosti:
- Premium Digital 5.1 Surround Sound zvuk
- Kompaktní reproduktory Double/Cube II
- Široká konektivita a možnosti připojení až čtyř HD zařízení
- Automatická kalibrace ADAPTiQ
- Čtyři HDMI vstupy full HD 1080p z podporou 3D
- V balení SoundTouch umožňující bezdrátový streaming hudby prostřednictvím Wi-Fi sítě
- Možnost poslechu tisíců internetových stanic z celého světa
- Poslech Spotify, Deezer
- Bluetooth technologie pro bezdrátový přenos hudby z telefonu nebo tabletu

Systém domácího kina Bose SoundTouch 520 je zcela nový systém ozvučení 5.1 s moderním designem, jednoduchým nastavením a uživatelsky přívětivým používáním. Systém vám nabídne přirozený prostorový zvukový projev, který vás během chvilky vtáhne přímo do děje na obrazovce. Instalace celého systému vám zabere pouze pár minut k systému je možné připojit až čtyři HD zařízení ve výbavě jsou čtyři HDMI vstupy, nemůžou chybět digitální audio vstupy a analogový vstup. CineMate 520 nabízí plnou podporu Full HD 1080p, kompatibilitu 3D rozlišení která umožňuje automatické přehrávání 3D videa, pokud je připojen do správných vstupů podmínkou je samozřejmě připojení 3D televizoru. Dodávané programovatelné IR dálkové ovládání umožňuje programování, díky kterému budete moci ovládat další vaše nainstalované zařízení jedním dálkovým ovladačem. Váš Lifestyle dokáže během instalace identifikovat téměř každé připojené zařízení a automaticky naprogramovat dálkový ovladač Bose, takže můžete ovládat všechny komponenty jedním dálkovým ovladačem.
Systém je oszaený SoundTouch Wifi modulem umožňující streamování hudby z vašeho tabletu, smart telefonu nebo počítače. Možnost poslechu tisíců internetových stanic z celého světa můžete využívat streaming služby Spotify, Deezer. To vše díky vaší domácí Wi-Fi síti.Systém Bose SoundTouch 520 je osazený novými pěti kompaktními reproduktory Direct/Reflecting II, které díky patentované technologií vytvoří realistický prostorový zvuk podobný živému vystoupení. Vše je doplněné o bezdrátový basový modul, který využívá firemní technologií zajišťující reprodukci nejnižších kmitočtů bez slyšitelného zkreslení. Vše je sladěno s malými reproduktory tak že výsledný zvuk nabízí plný a dynamický přednes. Basový modul může být schovaný ve vašem poslechovém prostoru tak že nebude vidět i přes to budete mít pocit, že zvuk vychází pouze z malých reproduktorů umístněný v prostoru. Dosah bezdrátového přenosu je 9m. Kompaktní rozměry reproduktorů umožňují maximální sladění designu s vaším interiérem. Reproduktory se stanou takřka neviditelnými díky Virtually Invisible, jejich konstrukce dovoluje umístění reproduktorů v těsné blízkosti televizoru bez narušení kvality obrazu. Váš zážitek je opravdu mimořádný a budete ho chtít prožívat stále dál a dál.Systém je osazený firemní automatickou kalibrací ADAPTiQ jedná se o kalibrační systém, který analyzuje velikost, tvar a odrazy zvuků ve vašem pokoji. Vše během okamžiku automaticky proměří a nastaví vestavěný signálový procesor tak aby optimalizoval všechny akustické nedostatky daného prostoru. Výsledný zvuk je po té reprodukován z maximální přesností a prostorovostí - budete nadšeni z výsledného projevu, který vás doslova uchvátí.
SoundTouch technologie – umožňuje bezdrátové připojení prostřednictvím Wi-Fi sítě
SoundTouch Wifi modul vám nabídne bezdrátový streaming pro přehrávání vaší oblíbené hudby z tabletu, smart telefonu nebo počítače a to vše díky domácí Wi-Fi síti. SoundTouch Wifi je možné pohodlně ovládat přes SmartTouch aplikací, která je dostupná jak pro zařízení IOS tak Android díky které můžete poslouchat tisíce internetových stanic z celého světa. Nově můžete využít služeb Spotify a Deezer. Můžete si jednoduše nastavit v systému až šest různých předvoleb s vaší oblíbenou hudbou. Jedním stisknutím tlačítka může být vaše oblíbená hudba okamžitě přístupná a lze ji libovolně měnit přímo v systému nebo ovládat více SoundTouch systémů po celém domě. To umožňuje aplikace multiroom systému, díky které můžete přehrávat stejnou hudbu všude, nebo poslouchat různou hudbu v různých místnostech případně i venku na zahradě nebo u bazénů.​

Snadné ovládání pomocí smartphonu nebo tabletu
Aplikace SmartTouch v plné české lokalizaci byla navržena speciálně pro tablety, kde se na jejich velké obrazovce zobrazí všechny údaje daleko přehledněji a tím se stává jejich ovládání i uživatelsky jednodušší a příjemnější. Zobrazený obsah reaguje na otočení tabletu, díky širokému displeji umožňuje aplikace zobrazit ve dvou sloupcích dvojnásobné množství informací a umožňuje jednoduše volit různé provozní režimy, přehrávání skladeb atd. Technologie SmartTouche umožňuje zapínání/vypínání, nastavení hlasitosti, přepínání vstupů, ovládání streamovaného obsahu, přepínání internetových rádií atd.

Výrobce Bose
Počet kanálů
Informace o parametru Počet kanálů
5.1
3D
Informace o parametru 3D
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bose SoundTouch 520 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo 3D brýle, Multimediální centra, Satelity a DVB-T.