Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Domácí kina >

Harman Kardon BDS 685

Harman Kardon BDS 685

Cena produktu Harman Kardon BDS 685 není známa.

 

Popis produktu Harman Kardon BDS 685: * Zítřek již dnes Harman Kardon BDS 685S je nové domácí kino, které staví most nad propastí tradičních a digitálních technologií. Užívejte si maximálního zvukového prožitku, ať už u 4k videí, s... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Harman Kardon BDS 685 - popis

nahoru

* Zítřek již dnes

Harman Kardon BDS 685S je nové domácí kino, které staví most nad propastí tradičních a digitálních technologií. Užívejte si maximálního zvukového prožitku, ať už u 4k videí, streamovací služby Spotify, nebo YouTube. Buďte přímo ve středu dění. S top zvukem 5.1, výkonem 525W a  rozsáhlou podporou audio a video zařízení, je domácí kino BDS 685S nejlepší řešení pro každou moderní domácnost.
* Doma jako v kině

Harman Kardon BDS 685S je komplexní řešení, které propojuje tradiční média jako CD, DVD, Blu-ray s digitálními technologiemi. Vytvořte s funkcí upscaling z obyčejných videí videa s rozlišením 4k. Stačí vzít Blu-ray disk či jiné médium a přetvořit jeho obsah tak, aby se vyjímal na vaší UHD televizi. BDS 685S se může chlubit špičkovým zvukem 5.1 a výkonem 525W. Dolby TrueHD a DTS digitálního zvuku vytvoří Nirvánu pro vaše uši. Systém navíc jako jeden z mála Blu-ray systémů nabízí technologií Dolby Volume, díky níž zůstane míra hlasitosti vždy stejná. Už žádné nepříjemné skoky při přepínání zdrojů. Na rozdíl od běžných předních subwooferů, BDS 685S 200W subwoofer masíruje prostor pod sebou, čímž ještě zvyšuje basovou odezvu.:
* Co bude zítra, mějte dnes

BDS 685S připojíte k síti snadno a bez zbytečných kabelů. Díky Wi-Fi se snadno připojíte například k YouTube či Spotify, nebo si upgradujete svůj receiver. S třemi HDMI vstupy s 3D podporou si užijete 4K rozlišení skrze jediný kabel. Ztráta kvality při převodu formátů býval problém. Kdysi. BDS 685S rozhraní MHL™ nyní umožňuje přenos Full HD videa a zvuku přímo z vaší kamery. Samozřejmostí je také přední USB vstup, s nímž budete moct přehrávat obsah vašich chytrých zařízení. Různé místnosti mají různé zvukové podmínky, a právě o to se stará systém Harman EzSet / EQ III, který kalibruje zvuk dle potřeby.

Parametry

OPTICKÁ MECHANIKA
* Typ přehrávače optických disků: Blu-Ray přehrávač
* Počet disků: 1
VIDEO
* 3D kompatibilita:
* Převzorkování videa:
ZVUK
* Zvukový výkon: 525 W
* Zvukové výstupní kanály: 5.1
* Ekvalizér:
* Audio Return Channel (ARC):
RÁDIO
* FM rádio:
* Podporovaná pásma: FM
TECHNICKÉ DETAILY
* Barva: Černá
* Přímé přehrávání USB:
* Počet portů USB: 2
SÍŤ
* Připojení na síť Ethernet:
* Wi-Fi:
* Bluetooth:
* AirPlay:
MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
* HDMI vstup: 1
* HDMI výstup: 3
* Počet portů USB 2.0: 2
* Počet portů Ethernetu (RJ-45): 1
* Vstup AUX:
* FM anténa:
OBSAH BALENÍ
* Stručný návod:
* Návod na použití:
* Záruční list:
OSVĚDČENÍ
* Certifikace DLNA:

Výrobce Harman-Kardon
Výkon
Informace o parametru Výkon
525 W
WiFi Ano
Počet kanálů
Informace o parametru Počet kanálů
5.1
DVD přehrávač
Informace o parametru DVD přehrávač
Ano
Blu-ray
Informace o parametru Blu-ray
Ano
3D
Informace o parametru 3D
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Harman Kardon BDS 685 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo 3D brýle, Multimediální centra, Satelity a DVB-T.