Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Domácí kina >

LG LAS855M

LG LAS855M

Cena produktu LG LAS855M není známa.

 

Popis produktu LG LAS855M: Výkonná a elegantní reprosoustava Tato dokonalá reprosoustava s označením LAS855M od společnosti LG je navržena tak, aby ladila s každým interiérem. Díky pozvolnému prohnutí hlavního reproduktoru... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

LG LAS855M - popis

nahoru

Výkonná a elegantní reprosoustava
Tato dokonalá reprosoustava s označením LAS855M od společnosti LG je navržena tak, aby ladila s každým interiérem. Díky pozvolnému prohnutí hlavního reproduktoru jej můžete umístit hned pod televizor. Bezdrátový subwoofer můžete umístit kamkoli po místnosti a nikde vám nebudou zavazet žádné dráty.

Úžasný výkon
LG LAS855M se může pyšnit rozložením 4.1, což vám přinese strhující zážitek z každého filmu nebo přehrávané skladby. Její celkový hudební výkon je neuvěřitelných 360 W. Subwoofer sám o sobě má výkon úžasných 200 W.

Spotřeba elektrické energie je 45 W a v pohotovostním režimu pouhých 0,5 W.

Tato reprosoustava podporuje i speciální funkce jako je režim Multi-room, který umožňuje propojení reproduktorů v různých místnostech, nebo režim home cinema, který vám po synchronizaci soundbaru LG Music Flow s reprosoustavou poskytne nezapomenutelný zážitek z jakéhokoli filmu.Moderní konektivita
K reprosoustavě LG LAS855M je možné se připojit bezdrátově pomocí technologie Bluetooth nebo Wi-Fi. Reprosoustava sama se může do vaší domácí sítě připojit pomocí ethernetového konektoru.

Zvuk je možné do reprosoustavy LG LAS855M posílat jednak bezdrátově, jak již bylo zmíněno, nebo pomocí kabeláže. Jedním z podporovaných drátových přenosů je HDMI, které může do zařízení zvuk přinášet, ale druhým konektorem je možné signál posílat dále. Další možností je připojení pomocí optického vlákna. Tato možnost zajišťuje dokonalý přenos bez rušení. Samozřejmě nechybí ani klasický Portable In vstup.

Výrobce LG
WiFi Ano
Počet kanálů
Informace o parametru Počet kanálů
4.1

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LG LAS855M užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo 3D brýle, Multimediální centra, Satelity a DVB-T.