Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Domácí kina >

LG LHB655N

LG LHB655N

Cena:

od 7 598 Kč do 7 990 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu LG LHB655N: LG LHB655N Užijte si filmy jako v kině. Dosáhnete jej díky domácímu kinu, které pozvedává obraz i zvuk na zcela novou úroveň a umožňuje si naplno užít akce plné napětí i dramatické sportovní utká... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Electro World s.r.o., budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Electro World s.r.o. popsal.
Skladem
     
Pokud máte zkušenost s obchodem SOFTCOM.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem SOFTCOM.cz popsal.
13. 2. 2019

LG LHB655N - popis

nahoru

LG LHB655N
Užijte si filmy jako v kině. Dosáhnete jej díky domácímu kinu, které pozvedává obraz i zvuk na zcela novou úroveň a umožňuje si naplno užít akce plné napětí i dramatické sportovní utkání. Výbuchy už konečně nebudou znít jako praskání balónků a fandění při sportovních přenosech už poznáte nejen ze slov komentátora. To vše díky LG LHB655N.
Za věrnou zvukovou kulisou totiž stojí 5.1kanálová soustava, jež dokonale šíří zvuk po celé místnosti. Součástí kina je přitom i Blu-ray přehrávač, díky němuž si můžete vychutnat filmy v té nejvyšší možné kvalitě. Komfort používání pak pozvedávají chytré funkce s Bluetooth, které umožňuje například spárování s telefony a tablety i bezdrátové streamování obsahu z internetu.
Filmoví nadšenci pozor! Se mnou dostanou hollywoodské novinky, ale i sport, zcela nový rozměr.

Přenos hudby

Domácí kino zvládá hudbu z CD a USB streamovat do systému LG Multi-room Audio, takže vás zvuk v maximální kvalitě obklopí za každé situace.

Bluetooth Standby

V režimu Bluetooth Standby se můžete ke kinu kdykoli bezdrátově připojit. Nemusíte přitom nic pracně zadávat a spotřeba elektřiny je přitom zanedbatelná.

Aplikace Remote

Díky aplikaci LG Remote můžete domácí kino ovládat pomocí smartphonů a tabletů – například streamovat online obsah.

3D Blu-ray Disc

Součástí domácího kina je i Blu-ray přehrávač. Díky tomu si můžete vychutnat nejen špičkový zvuk, ale i obraz – například dechberoucí 3D filmy.

Výrobce LG

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LG LHB655N užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory - příslušenství nebo Projektory, 3D brýle, Multimediální centra.