Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Domácí kina >

Philips CSS5235Y

Philips CSS5235Y

Cena produktu Philips CSS5235Y není známa.

 

Popis produktu Philips CSS5235Y: Špičkový 4.1kanálový zvukový systém Philips, který nabízí bezdrátovou technologii Bluetooth a možnost spárování s chytrými telefony a tablety pomocí jediného dotyku, což je realizováno luxusním sy... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Philips CSS5235Y - popis

nahoru

Špičkový 4.1kanálový zvukový systém Philips, který nabízí bezdrátovou technologii Bluetooth a možnost spárování s chytrými telefony a tablety pomocí jediného dotyku, což je realizováno luxusním systémem NFC. Díky této kombinaci můžete do soundbaru bezdrátově streamovat hudbu z vašich chytrých zařízení (telefonů, tabletů, PC a dalších).

Kromě nejvyšší technologické výbavy zaujme tento model také nádherným zvukem, za kterým stojí systémy Dolby Digital 5.1, DTS Digital Surround a Dolby pro-logic 2. Díky tomu je zvukový projev dokonale čistý a maximálně se blíží poslechu živé hudby. Celkový výstupní výkon tohoto modelu navíc činí vynikajících 200 W (RMS, efektivní výkon), takže čistě pokryje i velké prostory.

Výrobce Philips
Počet kanálů
Informace o parametru Počet kanálů
4.1
Výkon
Informace o parametru Výkon
200 W

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Philips CSS5235Y užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo 3D brýle, Multimediální centra, Satelity a DVB-T.