Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Domácí kina >

Philips HTL2183B

Philips HTL2183B

Cena produktu Philips HTL2183B není známa.

 

Popis produktu Philips HTL2183B: Philips HTL2183B/12, černá Užívejte si zvuk oblíbené hudby či přehrávaných filmů s čistotou, která nemá obdoby. Soundbar Philips HTL2183B/12 se zvukem 3.1, kterým upgradujete svou televizi na ú... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Philips HTL2183B - popis

nahoru

Philips HTL2183B/12, černá

Užívejte si zvuk oblíbené hudby či přehrávaných filmů s čistotou, která nemá obdoby. Soundbar Philips HTL2183B/12 se zvukem 3.1, kterým upgradujete svou televizi na úroveň, která vám zprostředkuje věrohodný zážitek z kina.

Zapojte a užívejte si zábavu

Zařízení jednoduše připojíte k vybranému uložišti vaší oblíbené hudby díky technologii Bluetooth. Zvuk vás pohltí ihned a bez čekání. K maximálnímu pohodlí si můžete regulovat hlasitost díky systému EasyLink, který vám umožní upravovat funkce soundbaru jediným ovladačem. Pokud zrovna nemáte náladu na hudbu, můžete systém propojit také s televizí, DVD přehrávači, herními konzolemi a dalšími zařízeními. Kvalitní a čistý zvuk vás nyní bude obklopovat za všech okolností a při všech domácích činnostech.

Designem k jednoduchosti

Soundbar vás uchvátí nejen kvalitou zprostředkovávaných funkcí, ale také svým elegantním designem v nestárnoucím černém provedení. Jeho tenké podlouhlé provedení z něj dělá perfektního společníka k vaší televizi.

Philips HTL2183B/12, černá

Technické parametry Philips HTL2183B/12

Rozměry
Šířka 16,5 cm
Výška 24,1 cm
Hloubka 29,5 cm
Ostatní parametry
Subwoofer Ano
Dekodéry Dolby Digital, Dolby pro-logic 2
Maximální zatížitelnost subwooferu 50 W
Barva
Hmotnost 1,62 kg
Záruční doba 24 měsíců
Maximální zatížitelnost 100 W
Výrobce Philips

Výrobce Philips
Počet kanálů
Informace o parametru Počet kanálů
3.1
DVD přehrávač
Informace o parametru DVD přehrávač
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Philips HTL2183B užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo 3D brýle, Multimediální centra, Satelity a DVB-T.