Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Domácí kina >

Samsung HT-F9750W

Samsung HT-F9750W

Cena produktu Samsung HT-F9750W není známa.

 

Popis produktu Samsung HT-F9750W: 7.1 kanálový 3D Blu-ray systém domácího kina, hudební výkon 1330W , elektronkový řídící zesilovač, konverze 4K - Ultra HD, Allshare - bezdrátová propojitelnost výrobků, 4x sloupové repro, zadní be... > více informací


Samsung HT-F9750W - popis

nahoru

7.1 kanálový 3D Blu-ray systém domácího kina, hudební výkon 1330W , elektronkový řídící zesilovač, konverze 4K - Ultra HD, Allshare - bezdrátová propojitelnost výrobků, 4x sloupové repro, zadní bezdrátové repro, SMART HUB, přístup k internetovým aplikacím vč. internetového prohlížeče, bluetooth, kopírování hudby z CD na USB flash disk, FM, RDS

TOP 3 vlastnosti
konverze 4K - Ultra HD, zabudované Wi-Fi, webový prohlížeč

Zažijte novou úroveň 3D zábavy v kvalitě Full HD

Sledujte realistický obraz jako nikdy předtím
Nová úroveň zvukových zážitků
3D zvukový efekt pro skutečný zvukový zážitek

Systém domácí zábavy Samsung Blu-ray zahrnuje vše, co potřebujete k zábavě. Zesilovač GaN a elektronkový zesilovač jsou zárukou té nejvyšší kvality zvuku a obrazu, který je generován v rozlišení Ultra HD. Uvidíte tak čistší obraz a zažijete 3D zvukový efekt. Reproduktor CPID obohacuje zvuk o nízké frekvence a kovový design systému se dokonale hodí ke každému televizoru a zařízení obývacího pokoje. Pořiďte si domů systém domácí zábavy Samsung Blu-ray.

Nová úroveň zvukových zážitků
Celosvětově první zesilovač GaN poskytuje vašemu systému domácí zábavy od společnosti Samsung naprosto čistý zvuk. Díky vylepšenému bohatému zvuku a menšímu zkreslení tak vaše zvukové zážitky dosáhnou nové úrovně. Vestavěná elektronka redukuje nežádoucí a nepříjemné zkreslení zvuku z digitálního zesilovače a poskytuje vám zvuk ve špičkové kvalitě. Žádný šum. Jen čistý a zřetelný zvuk.
Sledujte realistický obraz jako nikdy předtím

S přehrávačem disků Blu-ray od společnosti Samsung můžete své oblíbené filmy a videa sledovat v ultravysokém rozlišení. Prostřednictvím živých detailů, díky kterým je obraz ještě realističtější, vám tento přehrávač přinese život přímo do vašeho obývacího pokoje. Převod rozlišení Full HD na čtyřikrát vyšší rozlišení Ultra HD vám umožní vychutnávat si dokonalý a křišťálově čistý obraz. Každý den a po celý den tak budete moci sledovat obraz plný těch nejmenších detailů.
3D zvukový efekt pro skutečný zvukový zážitek

3D sound effect for a real sound experienc play button
Jak lépe si vychutnávat ta nejlepší videa a filmy než s 3D prostorovým zvukem? Technologie Vertical Surround od společnosti Samsung ve spolupráci s procesorem DTS vytváří reálný 3D zvuk, se kterým se ve svém obývacím pokoji budete cítit jako v kině. Technologie DTS Neo se svými sedmikanálovými prostorovými reproduktory poskytuje lepší hloubku zvuku a izolované stereofonní kanály, díky čemuž zvuk uslyšíte tak, jako by vycházel z různých míst v místnosti. Chcete-li slyšet skvělý zvuk, spolehněte se na technologii DTS Neo Fusion.

Ideální doplněk k prémiovému televizoru Samsung
Systém domácí zábavy Samsung Blu-ray je dostupný v dokonalém kovovém designu a provedení, které se výborně hodí k vašemu prémiovému televizoru od společnosti Samsung. Tento systém, vybavený elegantními a stylovými kovovými reproduktory, se hodí do každého prostředí a představuje dokonalý zvukový systém pro vaši domácnost. Jeho perfektní design snadno splní všechny vaše požadavky.

Získejte lepší kvalitu zvuku díky zdokonaleným reproduktorům
Reproduktor CPID poskytuje čistý a přesný nízkofrekvenční zvuk, díky čemuž vám přinese dokonalý zážitek ze sledování. Tento zdokonalený reproduktor nyní namísto skleněných vláken využívá keramický materiál, který zajišťuje čistý zvuk. Dvojitý basový reproduktor s nízkými vibracemi zlepšuje nízkofrekvenční zvuk a zvyšuje celkovou kvalitu systému domácí zábavy Samsung Blu-ray.

Vysoce kvalitní prostorový zvuk z vašeho televizoru
Nedovolte, aby vám nekvalitní zvuk pokazil filmový večer. Díky funkci TV Sound On, kterou je vybavený systém domácí zábavy Samsung Blu-ray, uslyšíte z televizního zdroje vysoce kvalitní prostorový zvuk. Stačí jen stisknout na dálkovém ovladači tlačítko TV Sound a získáte prostorový zvuk ve špičkové kvalitě. Váš dokonalý filmový večer se právě stal ještě lepším.

Sdílejte fotografie a videa s kompatibilními zařízeními
Vychutnávejte si bezdrátový přístup ke svému digitálnímu obsahu a jeho sdílení prostřednictvím technologie AllShare. Bezproblémově sdílejte obsah se všemi svými připojenými zařízeními pomocí technologie AllShare od společnosti Samsung. Pomocí technologie zrcadlení obrazovky, která je součástí systému domácí zábavy Samsung Blu-ray, můžete současně sledovat obraz na svém mobilním zařízení a na televizoru Samsung. Tato technologie umožňuje vysílat fotografie a videa a můžete dokonce i hrát hry a ovládat je pomocí svého mobilního telefonu. S funkcemi zrcadlení obrazovky a sdílení obsahu získá vaše zábava zcela novou úroveň. Svůj obsah budete moci snadno a rychle sdílet a vychutnávat si ho na televizoru bez jakýchkoli potíží.

Inteligentní doporučení pro vaše inteligentní zařízení
Díky funkci S Recommendation, kterou je vybavený přehrávač Blu-ray od společnosti Samsung, se nyní filmy a televizní pořady budou automaticky přizpůsobovat vašemu vkusu a preferencím. Tato funkce je pohodlná a rychlá a představuje nejlepší způsob, jak si na televizoru vychutnávat nejrůznější obsah. A se službou Smart Hub a jejími rozšířenými aplikacemi a uživatelským rozhraním už nikdy nezažijete nudný den.

Nastavte reproduktory tím nejjednodušším způsobem
Režim jednoduchého nastavení reproduktorů vám umožňuje snadné a rychlé nastavení vysoce kvalitního zvuku ve vaší domácnosti. Díky jednoduchému nastavení reproduktorů si nemusíte dělat starosti s rozmisťováním prostorových reproduktorů. Stačí, když pomocí intuitivního grafického uživatelského rozhraní vyberete polohu prostorových reproduktorů, a systém automaticky vylepší prostorový zvuk. Se systémem domácí zábavy Blu-ray od společnosti Samsung je sledování filmů ještě příjemnější.

Dva vstupy HDMI
K připojení vašeho domácího kina k dalším zdrojům zvuku a obrazu stačí jediný kabel. Konektory HDMI na domácích kinech od společnosti Samsung umožňují přenášet nejrůznější nekomprimovaný obsah včetně fotografií a videa z digitálních videokamer a multimediálních počítačů. Sledování tohoto obsahu na širokoúhlé HD obrazovce už nemůže být jednodušší.

Zbavte se nepořádku z kabelů s bezdrátovým zadním reproduktorem
Odstraňte plazící se kabely a vytvořte si pro svou zábavu úhlednější a přívětivější prostředí. Díky bezdrátovým zadním reproduktorům domácího kina od společnosti Samsung je získání čistého a uspořádaného prostoru mnohem jednodušší. A pokud tyto reproduktory použijete v kombinaci s jinými sestavami reproduktorů, budete si moci vychutnávat zvuk se špičkovou kvalitou. Objevte vysoce kvalitní zvukové řešení, se kterým ve své domácnosti získáte praktický design a úžasný zvuk.

Zažijte novou úroveň 3D zábavy v kvalitě Full HD
Vychutnávejte si doma podmanivější a úchvatnější 3D zážitky. S technologií Full HD 3D bude vaše 3D domácí zábava úžasnější a živější, než jste si dokázali představit, a její výkonné funkce vám poskytnou maximální požitek. Díky automatickému kontrastu 3D obsahu získáte pronikavější obraz s ostřejším a dramatičtějším kontrastem. Špičková 3D technologie od společnosti Samsung využívá vyspělé algoritmy k tomu, aby minimalizovala počet vrstev obrazu a maximalizovala rychlost odezvy, díky čemuž budete moci sledovat plynulejší a čistější obraz. Obklopte své smysly novou realitou zobrazení 3D HD.

Specifikace

Všeobecné

Celkový výkon - 1.330 W
Kapacita disku - 1
Typ zařízení - Výsuvná
Number of Channel - 7.1

Typ disku

3D Blu-ray - Ano
Blu-ray Video - Ano
DVD-Video / DVD±R / DVD±RW - Ano
CD DA / CD-R / CD-RW - Ano
VCD 1.1 - Ano

Formát dekódování

AVCHD - Ano
DivX, DivX HD - Ano
LPCM - Ano
AAC - Ano
MP3 - Ano
MKV - Ano
WMA, WMV(1/2/3/7/9) - Ano
FLAC - Ano
RMVB - Ne
JPEG - Ano
HD JPEG - Ano

Zpracování zvuku

Dolby Digital - Ano
Dolby Pro Logic II - Ano
Dolby Digital Plus - Ano
Dolby True HD - Ano
DTS - Ano
DTS 96/24 - Ano
DTS HD - Ano
DTS Neo:Fusion - Ne
3D Sound Plus - Ano
Vertical Surround - Ano
Chytré ovládání hlasitosti - Ano
MP3 Enhancer - Ano
Power Bass - Ano
Simple Speaker Setup - Ne
Virtual Surround (Virtual 7.1 / Virtual 5.1) - Ne
Uživatelský EQ - Ano
Local EQ - Ne
Football Mode - Ano
Automatická kalibrace zvuku (ASC) - Ano
Number of Sound Modes (DSP) - 9

Video funkce

BD Wise - 3.0
BD profil - 5.0
4K upscaler - Ano
BD Live - Ano
Konverze DVD do vyššího rozlišení (UP-Scaling) - Ano

Konektivita

Anynet+ (HDMI-CEC) - Ano
DLNA - Ano
AllShare - Ano
USB Host 2.0 - Ano
Bezdrátová síť LAN - Vestavěný
Wi-Fi Direct - Ano
Obsahuje bezdrátový modul reproduktoru - Ano
Speciální funkce (Bluetooth) - Ano
ARC (Audio Return Channel) - Ano
HDMI výstup - Ano
Number of HDMI Input - 2
Number of Audio Input - 1
Number of Optical Input - 1
Number of coaxial Input - 0
Konektor sluchátek - Ne

Tuner

FM - Ano
RDS - Ano
AM - Ne

Speciální funkce

Dual Core - Ano
Crystal Amplifier Plus - Ano
Vacuum Tube Amp - Ano
GaN Amp - Ano
CPID Unit - Ano
Glass Fiber Unit - Ne
CD Ripping - Ano
TV Sound On - Ano
Last Scene Memory - Ne
Web Browser - Ano
Movies & TV Shows - Ano
Síťová služba - Smart Hub (aplikace a služba)

Karaoke

Karaoke Scoring - Ne
Fanfare - Ne
Key Control - Ne
MIC + MUSIC USB REC (CD Disc) - Ne
Konektor mikrofónu - Ne
Hlasitost mikrofónu - Ne
My Karaoke - Ne

Reproduktor

Type (Tallboy/Satellite/Swivel) - 4 sloupové reproduktory (otočné)
Sub Woofer - Dvoudílný
Front - 3 dvoupásmové
Center - 2 dvoupásmové
Surround reproduktor - 2 dvoupásmové

Rozměry

Rozměry produktu (ŠxVxH) - 430 x 55 x 315
Spk (Sub Woofer) Net Dimension (WxHxD) - 206 x 390 x 350
Spk (Front) Net Dimension (WxHxD) - 90 x 1.300 x 70
Spk (Center) Net Dimension (WxHxD) - 360 x 70 x 66
Spk (Surround) Net Dimension (WxHxD) - 90 x 1.250 x 70
Hrubé rozměry (ŠxVxH): Jedno balení - 1.016 x 517 x 416

Hmotnost

Hmotnost produktu - 3,3
Spk (Sub Woofer) Net Weight - 6,3
Spk (Front) Net Weight - 7,7
Spk (Center) Net Weight - 1
Spk (Surround) Net Weight - 6,8
Hrubá hmotnost: Jedno balení - 45,1

Napájení

Spotřeba v režimu Stand-by - 0,5
Operating Power Consumption - 128
Free Voltage - Ne

Příslušenství

ASC MIC - Ano
Anténa - Ano
HDMI Cable - Ne
Optical Cable - Ne
Cloth - Ano

Výrobce Samsung
WiFi Ano
Počet kanálů
Informace o parametru Počet kanálů
7.1
Výkon
Informace o parametru Výkon
1330 W
DVD přehrávač
Informace o parametru DVD přehrávač
Ano
Blu-ray
Informace o parametru Blu-ray
Ano
3D
Informace o parametru 3D
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung HT-F9750W užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo Projektory - příslušenství, Multimediální centra, 3D brýle.