Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Domácí kina >

Samsung HW-J355

Samsung HW-J355

Cena produktu Samsung HW-J355 není známa.

 

Popis produktu Samsung HW-J355: Elegantním způsobem, pro šíření prostorového zvuku u vašich oblíbených filmů, může být tento audio systém HW-J355​ od společnosti SAMSUNG. Tento výkonný systém se skládá z dvou částí, soundbaru... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Samsung HW-J355 - popis

nahoru

Elegantním způsobem, pro šíření prostorového zvuku u vašich oblíbených filmů, může být tento audio systém HW-J355​ od společnosti SAMSUNG.

Tento výkonný systém se skládá z dvou částí, soundbaru a drátového subwooferu. Obě tyto periferie jsou schopny reprodukovat velmi čistý a nezkreslený zvuk. K přenosu digitální podoby a následné reprodukce zvuku slouží digitální optický kabel nebo bezdrátová technologie Bluetooth. S celkovým výkonem až 120W pro celý systém a 2.1kanálovým zvukem si budete filmy užívat se zatajeným dechem a husí kůží. Díky technologii Dolby Digital 2 Channel s podporou Digital Theater Systém budete mít pocit, jako byste seděli v kině. A to vše u vás doma! O skvěle podané dialogy a zvuky se postará funkce Clear Voice od společnosti SAMSUNG. Tato zaručí srozumitelně podané rozhovory mezi postavami i na bitevním poli.

Systém dokážete výborně obsloužit, pokud obohatíte svůj chytrý telefon o aplikaci Samsung Audio Remote App. Tím získáte kompletní přehled o veškerém nastavení přímo na displeji vašeho telefonu. Oko každého uživatele jistě potěší i elegantní dizajn tohoto produktu. Štíhlé linie soundbaru v kombinaci s jeho černou povrchovou úpravou dokáže ladit s každou moderní TV a i celou domácností.

Typ:
Soundsystem: 2.1
Výkon:
Celkový výkon (Watt): 120
Výkon subwooferu (Watt): 60
Vlastnosti subwooferu:
Typ: pasivní
Šířka (mm): 155
Výška (mm): 300
Hloubka (mm): 285
konektivita:
Bluetooth: ano
NFC: ne
WLAN: ne
DLNA: ne
Vícekanálový- Zvukový systém:
Dolby Digital: ano
DTS: ano
Dokovací stanice:
Apple-Dock: ne
Připojení:
Digitální vstup optický: ano
HDMI: ne
HDMI-Vstup: ne
HDMI-Výstup: ne
USB: ano
iPod- připojení: ano, přes USB
všeobecný:
Dálkový ovládač: ano
Barva: černá
Šířka (mm): 943
Výška (mm): 58
Hloubka (mm): 65
Hmotnost (kg): 2,84

Výrobce Samsung
Výkon
Informace o parametru Výkon
120 W
Počet kanálů
Informace o parametru Počet kanálů
2.1

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung HW-J355 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo 3D brýle, Multimediální centra, Satelity a DVB-T.