Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Domácí kina >

Samsung HW-J6500

Samsung HW-J6500

Cena produktu Samsung HW-J6500 není známa.

 

Popis produktu Samsung HW-J6500: Samsung HW-J6500 Zakřivený soundbar systém 6.1 300 W 6.1ch zvuk Aktivní bezdrátový subwoofer TV sound Connect Multiroom funkce DTS 2Ch, Dolby Digital 5.1 Ch Bluetooth 2.0, HDMI, USB, Optic... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Samsung HW-J6500 - popis

nahoru

Samsung HW-J6500
Zakřivený soundbar systém 6.1
300 W
6.1ch zvuk
Aktivní bezdrátový subwoofer
TV sound Connect
Multiroom funkce
DTS 2Ch, Dolby Digital 5.1 Ch
Bluetooth 2.0, HDMI, USB, Optický audio vstup

Dokonalý doplněk k prohnutého televizoru
Prohnutý soundbar je díky výjimečně realistickému zvuku dokonalým audiospolečníkem vašeho prohnutého televizoru Samsung. Jeho provedení se vyznačuje také špičkovým designem, který podtrhuje oblý tvar prohnutého televizoru. Otvory ve stěnách jsou dávno minulostí, protože prohnutý soundbar lze nyní díky novému provedení upevnit přímo na váš televizor, a dosáhnout tak integrovaného vzhledu beze spár a krásného spojení obou zařízení.

Vychutnejte si špičkový zvuk
Velký televizor vyžaduje dokonalý zvuk. Prohnutý soundbar dodává vašemu zakřivenému televizoru ještě silnější zvukový zážitek o výkonu 300 W s ohromujícím 6,1kanálovým prostorovým zvukem. Reproduktory umístěné na obou stranách umocňují efekt prostorového zvuku a při zapojení středového reproduktoru s ještě čistším zvukem máte zajištěn strukturovanější a věrnější poslech.

Přehrávejte svoji hudbu na různých audiozařízeních
Nebylo by úžasné ovládat hudbu z libovolného místa domu bez ohledu na to, v jaké místnosti se právě nacházíte? Ovládání a sdílení stejného zdroje hudby mezi více audiozařízeními na různých místech je nyní s použitím funkce Multiroom Link jednodušší. Mobilní aplikace umožňuje na dálku ovládat hlasitost a vašeho systému a volit skladby na různých zařízeních včetně vašeho televizoru, soundbaru, domácího kina a Blu-ray přehrávače. Užívejte si hudbu, kterou máte rádi, ať už jste kdekoliv.

S HD zvukem uslyšíte vše ve vysokém rozlišení
Umocněte svůj zážitek úžasně realistickým HD audiem. Toto zařízení reprodukuje kvalitní a bohatý originální zvuk ještě přesněji a živěji a ještě více vás přiblíží živému poslechu. Abyste získali přesnější představu o dokonalejší kvalitě HD audia, srovnejte kvalitu CD s pouze 44,1 kHz / 16 bity a kvalitu HD 192 kHz / 24 bitů. To znamená, že získáte preciznější digitální kvalitu. Rozdíl uslyšíte okamžitě.

Preciznější a jasnější zvuk
Díky dokonalé technologii pro zpracování audiosignálu nabízí prohnutý soundbar výjimečně vyvážený zvuk. Na rozdíl od většiny audiosystémů, kde je používán jediný zesilovač, používá soundbar pro zpracování vysokých, středních a nízkých kmitočtů samostatné zesilovače. To umožňuje dosáhnout vyšší přesnosti kmitočtů, a vy si tak můžete vychutnat věrnější reprodukci širokého spektra zvuku.

Kompatibilní modely TV:
48"/55" JU6770 / JU6750 / JU6650 / JU6640 / JU6500/ JU7500

Parametry a specifikace:
Funkce
DLNA:
ano
Multimediální funkce:
Bluetooth
Fyzické charakteristiky
Barva:
černá
Reproduktory
Konfigurace reproduktorů:
6.1
Výkon reproduktorů [W]:
300
Rozhraní
Wi-Fi:
ano
LAN:
ano

Výrobce Samsung
Počet kanálů
Informace o parametru Počet kanálů
6.1
WiFi Ano
Výkon
Informace o parametru Výkon
300 W
Blu-ray
Informace o parametru Blu-ray
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung HW-J6500 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo 3D brýle, Multimediální centra, Satelity a DVB-T.