Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Domácí kina >

Samsung HW-K450

Samsung HW-K450

Cena produktu Samsung HW-K450 není známa.

 

Popis produktu Samsung HW-K450: Bezdrátové ozvučení domácího centra Pokud nepotřebujete robustní reprosoustavy a oceníte úsporu místa spolu s absencí nešikovných kabelů, pak se zastavte u soundbaru Samsung HW-K450. Vyznačuje s... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Samsung HW-K450 - popis

nahoru

Bezdrátové ozvučení domácího centra
Pokud nepotřebujete robustní reprosoustavy a oceníte úsporu místa spolu s absencí nešikovných kabelů, pak se zastavte u soundbaru Samsung HW-K450. Vyznačuje se atraktivním designem, precizním zpracováním, vstřícnou cenou a v neposlední řadě zdokonaleným prostorovým zvukem, díky němuž budete mít blízko k vlastnostem profesionálního multikina. A to s neuvěřitelně snadným ovládáním.
Zvuk až na prvním místě
Pokud vám dosud vadil spíše plochý zvuk televizoru, se soundbarem Samsung HW-K450 se můžete těšit na zcela nové divácké zážitky. Nenechte se mýlit jeho nevelkými rozměry. Spolu s hlavní jednotkou (908,5 x 53,5 x 70,5 mm) disponuje výkonným 6,5palcovým basovým reproduktorem, který díky bezdrátovému charakteru lze velmi snadno nainstalovat a umístit prakticky kamkoliv, kde uznáte za vhodné. Ocitnete se uprostřed děje svého oblíbeného filmu či na pódiu se světově známou kapelou.

Kromě pěti zvukových režimů (hudba, film, čistý hlas, sport, noční režim) najdete u tohoto soundbaru vylepšení v podobě funkce Dolby Digital, DTS Digital Surround a Surround Sound Expansion. Jak již název napovídá, „sound expansion“ vytváří realistické prostorové efekty, kdy máte pocit, že zvuk vychází přímo ze středu obrazovky. Velkou měrou se na tom podílí rozšíření oblasti optimálního poslechu horizontálním i vertikálním směrem.
Technologie k propojení s TV
Nezáleží na tom, jestli preferujete dokumentární pořady, dobrodružné filmy či hudební koncerty. Samsung HW-K450 se dokáže přizpůsobit jakýmkoliv výchozím podmínkám a vždy nabídnout nadstandardní poslechový zážitek. Starosti si nemusíte ani dělat s jeho propojením s chytrými televizory, zvláště pokud vlastníte TV Samsung. Technologie TV Sound Connect učiní téměř vše za vás. Stačí se pouze pohodlně posadit a zařízení spustit. Hudební výkon soundbaru činí s podporou subwooferu až 300 W.

Sdílejte rychle a bez čekání
Chcete si ihned po vstupu do místnosti přehrát písničky z chytrého telefonu? Není problém. Svým telefonem dokážete audiosystém ihned spustit a spárovat pomocí Bluetooth. A nejde jen o telefon. Podobným způsobem si porozumí s jakýmkoliv mobilním zařízením vybaveném obdobnou technologií, bez ohledu na to, jestli jde o notebook, tablet, iPad a podobně. Stáhnete-li si aplikaci Samsung Audio Remote, můžete navíc ovládat klíčové funkce soundbaru na dálku. Technologie Wireless Surround Sound slouží pro bezdrátové připojení sady přídavných reproduktorů pro umocnění prostorového efektu.

Konektivita pro vaši spokojenost
Zvládne nejen televize a bezdrátová mobilní zařízení, ale i paměťové USB disky. Po jejich připojení k odpovídajícímu konektoru si jejich obsah můžete libovolně přehrávat stejně dobře, jako by šlo o CD nebo MP3 přehrávač. Soundbar si rozumí s digitálními formáty AAC, MP3, WAV, WMA, OGG a FLAC. Kromě USB konektoru najdete rozhraní pro přenos nekomprimovaného a zvukového signálu HDMI a optický audio výstup. Součástí dodávky je dálkový ovládač, držák na zeď, optický kabel a baterie.

Vytvořte si svoji bezdrátovou sestavu pro prostorový zvuk

Díky bezdrátovému řešení si velmi jednoduše rozšíříte svůj prostorový zvukový systém, a to bez jakýchkoli zamotaných kabelů. Společně se Soundbar si můžete vytvořit 2.1-kanálový systém i u vás doma a zažít tak skutečný prostorový zvuk.

Využijte technologii TV SoundConnect k propojení vašeho audiosystému a získejte neskutečně čistý zvuk

S technologií TV SoundConnect si jednoduše propojíte svůj audiosystém s vaším televizorem* bez změti kabelů. Nyní veškerý svůj zábavný obsah uslyšíte v mnohem čistější a působivější podobě, než jste kdy slyšeli.

Zdokonalený prostorový zvuk se širším dosahem
Funkce Surround Sound Expansion rozšiřuje oblast optimálního poslechu vertikálně i horizontálně, takže je zvuk realističtější a vytváří dojem, že vychází přímo z obrazovky. Nyní si můžete užívat skvělý zvuk se skutečně věrnými prostorovými efekty, které vás pohltí.

Zažijte mnohem intenzivnější basový zvuk

Díky bezdrátovému řešení a elegantnímu designu můžete basový reproduktor jednoduše instalovat a umístit kamkoli a tak si kdekoli užívat neuvěřitelnou kvalitu basů a zcela věrohodný zvukový zážitek.

Spouštění audiosystému pomocí Bluetooth®

Svůj audiosystém teď můžete spustit a ovládat z vašeho smartphonu díky Bluetooth. Ihned po spárování můžete dohledat zařízení, které chcete začít používat, zaktivovat je a začít poslouchat svou hudbu.

Jediná aplikace k ovládnutí zvuku
Ovládejte svůj Soundbar na dálku prostřednictvím aplikace Samsung Audio Remote přímo z vašeho mobilního zařízení. Jednoduše se připojte pomocí Bluetooth a mějte pod kontrolou klíčové funkce Soundbar nebo si přehrávejte svou oblíbenou hudbu.

Úžasný zvuk i z vašeho mobilního zařízení díky Bluetooth rozhraní
Soundbar využívá Bluetooth rozhraní ke snadnému bezdrátové propojení s vašimi ostatními zařízeními. Užijte si hudbu, kterou máte ve svém telefonu nebo počítači, ve vysoké audio kvalitě a bez kabelů, ať jste kdekoli.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Základní funkce
Celkový výkon
300 W
Počet kanálů

2.1-kanálový

Reproduktor
Subwoofer Type ( Active / Passive / Wireless, Bulit-in )
Bezdrátový
Subwoofer Enclosure Type
Bass Reflex
Subwoofer Driver Size

6.5"

Funkce zvuku
Dolby Digital
Dolby 2-kanálový
DTS Digital Surround
DTS 2-kanálový
Surround Mode
Surround Sound Expansion
Počet zvukových režimů (DSP)

5
Sound Modes (DSP) Type
Hudba, film, čistý hlas, sport, noční režim

Funkce obrazu
3D Video Pass
Ano

Formát dekódování
AAC
Ano
MP3
Ano
WAV
Ano
WMA
Ano
OGG
Ano
FLAC
Ano

Konektivita
Anynet+ (HDMI-CEC)
Ano
USB Host
Ano
Bluetooth
Ano
TV SoundConnect
Ano
ARC (Audio zpětný kanál)
Ano
Zapnutí pomocí rozhraní Bluetooth
Ano
Number of HDMI Input/Output

1 /1
Počet zvukových vstupů

1
Počet optických vstupů

1
Auto Power Link
Ano

Speciální funkce
BT App
Ano

Rozměry
Packing Type
Jedno balení
Net Dimension (Main Speaker) (WxHxD)
908.5 x 53.5 x 70.5
Čisté rozměry basového reproduktoru (Š x V x H)
179 x 361 x 299.5
Rozměry balení (Š x V x H)
965 x 454 x 230

Váha
Net Weight (Main Speaker)

2.0 kg
Čistá hmotnost basového reproduktoru

4.6 kg
Hmotnost balení

9.3 kg

Elekrické napájení
Stand-by Power Consumption (Main)

0.45 W
Stand-by Power Consumption (Subwoofer)

0.45 W
Operating Power Consumption (Main)

27 W
Free Voltage
Ano
Operating Power Consumption (Subwoofer)

28 W
Energy Star
Ano

Příslušenství
Remote Controller
Ano
Optický kabel
Ano
Wall Mount Bracket
Ano
Baterie
Ano
* 90.8 cm: 5.3 cm
* 7.0 cm: 2.0 kg
* 96.5 cm: 45.4 cm
* 23.0 cm: 9.3 kg

Výrobce Samsung
Počet kanálů
Informace o parametru Počet kanálů
2.1
3D
Informace o parametru 3D
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung HW-K450 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo 3D brýle, Multimediální centra, Satelity a DVB-T.