Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Domácí kina >

Sony VRDMC5.CED přenosný DVD rekordér

Sony VRDMC5.CED přenosný DVD rekordér

Cena produktu Sony VRDMC5.CED přenosný DVD rekordér není známa.

 

Popis produktu Sony VRDMC5.CED přenosný DVD rekordér: * Všestranný kompaktní rekordér DVD umožňující snadné přímé kopírování obrázků a filmů ve formátu HD nebo SD na disky DVD * Umožňuje přímý záznam videa a fotografií na disky DVD. Není nutný počíta... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Sony VRDMC5.CED přenosný DVD rekordér - popis

nahoru

* Všestranný kompaktní rekordér DVD umožňující snadné přímé kopírování obrázků a filmů ve formátu HD nebo SD na disky DVD * Umožňuje přímý záznam videa a fotografií na disky DVD. Není nutný počítač ani software pro vytváření disků DVD v počítači * Vypalování disků DVD jedním dotekem u videokamer Sony HDD/MS Handycam prostřednictvím připojení USB * Vypalování disků DVD jedním dotekem u videokamer Sony MiniDV Handycam prostřednictvím připojení iLink * Postupné kopírování - stačí stisknout tlačítko Disc Burn (Vypálit disk) na videokameře HDD Handycam nebo kolébce a zařízení DVDirect automaticky rozpozná nový obsah ve videokameře HDD Handycam přidaný od posledního zálohování * Záznam s volbou scény a data – můžete vybrat oblíbenou scénu či datum a nahrát na disk DVD pouze odpovídající obsah* 2,5palcový barevný displej LCD zajišťující snadnou navigaci a zobrazování náhledu * Vstupy videa: i.LINK™/USB/analogové video * Sloty pro paměťové karty na fotografie (Memory Stick™/Memory Stick Duo™/SD/xD/CF™) * Umožňuje umístit na pozadí nabídky DVD vlastní obrázek přenesený přes přímé sloty pro paměťové karty * Režimy záznamu: - Standardní rozlišení (SD) – umožňuje vytváření formátu DVD Video přímo z videokamery nebo jiného zdroje - Vysoké rozlišení (HD) - umožňuje kopírování formátu AVCHD Video na disk DVD** - Snímky - umožňuje archivaci fotografií přímo z paměťové karty nebo USB na disky DVD a vytváření prezentací včetně importu hudby přehrávané na pozadí (MP3) * Kompatibilní média formátu DVD+/-R, DVD+/-RW, DVD+R DL (* pouze videokamery HDD a MS) (** nepodporuje přehrávání formátu AVCHD DVD. Počítač je nutný pro přehrávání, rekordér BlueRay s vrstvami, PS3™ a vysoký výkon)

Výrobce SONY

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sony VRDMC5.CED přenosný DVD rekordér užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo 3D brýle, Multimediální centra, Satelity a DVB-T.