Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Domácí kina >

Sony VRDMC5.CED přenosný DVD rekordér

Sony VRDMC5.CED přenosný DVD rekordér

Sony VRDMC5.CED přenosný DVD rekordér zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu Sony VRDMC5.CED přenosný DVD rekordér není známa.

 

Popis produktu Sony VRDMC5.CED přenosný DVD rekordér: * Všestranný kompaktní rekordér DVD umožňující snadné přímé kopírování obrázků a filmů ve formátu HD nebo SD na disky DVD * Umožňuje přímý záznam videa a fotografií na disky DVD. Není nutný počíta... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Sony VRDMC5.CED přenosný DVD rekordér - popis

nahoru

* Všestranný kompaktní rekordér DVD umožňující snadné přímé kopírování obrázků a filmů ve formátu HD nebo SD na disky DVD * Umožňuje přímý záznam videa a fotografií na disky DVD. Není nutný počítač ani software pro vytváření disků DVD v počítači * Vypalování disků DVD jedním dotekem u videokamer Sony HDD/MS Handycam prostřednictvím připojení USB * Vypalování disků DVD jedním dotekem u videokamer Sony MiniDV Handycam prostřednictvím připojení iLink * Postupné kopírování - stačí stisknout tlačítko Disc Burn (Vypálit disk) na videokameře HDD Handycam nebo kolébce a zařízení DVDirect automaticky rozpozná nový obsah ve videokameře HDD Handycam přidaný od posledního zálohování * Záznam s volbou scény a data – můžete vybrat oblíbenou scénu či datum a nahrát na disk DVD pouze odpovídající obsah* 2,5palcový barevný displej LCD zajišťující snadnou navigaci a zobrazování náhledu * Vstupy videa: i.LINK™/USB/analogové video * Sloty pro paměťové karty na fotografie (Memory Stick™/Memory Stick Duo™/SD/xD/CF™) * Umožňuje umístit na pozadí nabídky DVD vlastní obrázek přenesený přes přímé sloty pro paměťové karty * Režimy záznamu: - Standardní rozlišení (SD) – umožňuje vytváření formátu DVD Video přímo z videokamery nebo jiného zdroje - Vysoké rozlišení (HD) - umožňuje kopírování formátu AVCHD Video na disk DVD** - Snímky - umožňuje archivaci fotografií přímo z paměťové karty nebo USB na disky DVD a vytváření prezentací včetně importu hudby přehrávané na pozadí (MP3) * Kompatibilní média formátu DVD+/-R, DVD+/-RW, DVD+R DL (* pouze videokamery HDD a MS) (** nepodporuje přehrávání formátu AVCHD DVD. Počítač je nutný pro přehrávání, rekordér BlueRay s vrstvami, PS3™ a vysoký výkon)

Výrobce SONY

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sony VRDMC5.CED přenosný DVD rekordér užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo 3D brýle, Multimediální centra, Domácí kina - příslušenství.

;