Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Domácí kina >

YAMAHA YSP-1400

YAMAHA YSP-1400

Cena:

od 10 251 Kč do 10 997 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu YAMAHA YSP-1400: Popis produktu Soundbar Yamaha YSP-1400 Audio systémy Yamaha přináší dokonalé zvukové podání, které je založeno na dlouholetých zkušenostech společnosti Yamaha v oblasti HiFi audio techniky. Z... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Digiboss.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Digiboss.cz popsal.
Info v obchodě
     
Pokud máte zkušenost s obchodem MALL.CZ, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem MALL.CZ popsal.
doprava zdarma
Skladem
     
Pokud máte zkušenost s obchodem T.S.BOHEMIA, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem T.S.BOHEMIA popsal.
Info v obchodě

YAMAHA YSP-1400 - popis

nahoru

Popis produktu

Soundbar Yamaha YSP-1400
Audio systémy Yamaha přináší dokonalé zvukové podání, které je založeno na dlouholetých zkušenostech společnosti Yamaha v oblasti HiFi audio techniky. Zvukový systém soundbar Yamaha YSP-1400 nabízí v kompaktním provedení vysoce kvalitní prostorový zvuk s technologií Digital Sound Projector a hluboké basy s duálními vestavěnými subwoofery.

Vestavěné duální subwoofery pro jasné a bohaté basy
Zvukový projektor je vybaven duálními vestavěnými subwoofery, které mají velké 8,5 cm měniče. V kombinaci s bass reflexem podává jasné, bohaté a hluboké basy pro filmové efekty a hudbu.

Digital Sound Projector technologie pro skutečný prostorový zvuk
Yamaha Digital Sound zvukové projektory přináší skutečný prostorový zvuk tím, že vytváří paprsky zvuku, které odrážejí od stěn, tak aby bylo dosaženo prostorového zvuku. Beam pozice (poloha posluchače) lze nastavit v širokém prostoru pomocí dálkového ovládání nebo specializované aplikace.

CINEMA DSP programy
Exkluzivní digitální technologie zpracování zvuku Yamaha ožívá filmy a hudbu s neuvěřitelným prostorovým zvukem. 4 CINEMA DSP programy jsou určeny pro optimální zvuk s různými filmovými a hudebními žánry.

Ovládání pomocí chatrého telefonu
Zvukový projektor můžete ovládat pomocí volně stažitelné aplikace HT Controller pro iOS a Android zařízení, Snadno použitelné rozhraní aplikace využívá ikony, pro rychlé a jednoduché nastavení systému a můžete také provést podrobná nastavení výstupu zvukových paprsků.

Kompatibilní s různými formáty prostorového zvuku
Audio systém je kompatibilní s populární formáty prostorového zvuku, jako je Dolby Digital a DTS Digital Surround, takže můžete získat plný efekt vícekanálového zvuku při sledování filmů.
Clear Voice pro zřetelné dialogy
Technologie Clear Voice zvyšuje úroveň hlasitosti dialogů a zároveň udržuje celkovou kvalitu zvuku. Filmy, televizní pořady, sportovní komentář a zprávy jsou díky této technologii jasně slyšitelné.

UniVolume pro zachování konstantní hlasitosti
S technologií UniVolume umožnila Yamaha zvukovému systému udržet konzistentní úroveň hlasitosti mezi různými kanály, programy, reklamou a vstupními zdroji. Funkci je možné zapnout a vypnout.
Sofistikovaný design
Audio systémy Yamaha vynikají nejen špičkovou kvalitou zvuku, ale oceníte také jejich jednoduchý a sofistikovaný design. Jejich elegantní linie dokonale ladí s dalším audio vybavením. Elegantní, jednoduché knoflíky a tlačítka jsou pak přímo synonymem pro snadnou obsluhu.
Klíčové vlastnosti
SoundBar Yamaha YSP-1400 přináší celkový výkon 76W, v konfiguraci 2x 8Wbeam drivery a 2x 30W woofery a vše je ukryto v jediném kompaktním bloku, který snadno umístíte pod televizor. Ze zajímavých technologií se mimo jiné můžete těšit na streamování pomocí Bluetooth, UniVolume pro zachování konstantní hlasitosti, Clear Voice pro zřetelné dialogy, Dolby Digital a DTS Digital Surround nebo ovládat pomocí volně stažitelné aplikace HT Controller pro iOS a Android zařízení.

Technické parametry

Konfigurace reproduktorů:
Soundbar

Celkový výkon RMS [W]:
76

Rozhraní:
Optický, RCA in

Ovládání:
bezdrátové, na přístroji

Výstupní výkon

Celkový výkon RMS [W]:
76

Výkon satelitu RMS [W] (na kanál):
2

Výkon subwooferu RMS [W]:
30

Základní parametry

Konfigurace reproduktorů:
Soundbar

Typ použití:
pro TV

Rozhraní:
Optický, RCA in

Speciální vlastnosti

Ovládání:
bezdrátové, na přístroji

Výrobce Yamaha
Výkon
Informace o parametru Výkon
76 W

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu YAMAHA YSP-1400 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo Projektory - příslušenství, 3D brýle, Multimediální centra.